تماس با ما

آدرس :
میدان توحید – خیابان گلبار – کوچه محمدی – پلاک 23 – طبقه اول

تلفن :
66597741 (021)
66597742 (021)
66563120 (021)
66563134 (021)

فکس :
66942495 (021)

پیوندها

درباره ما

این شرکت مفتخر است که خود را بعنوان یکی از معتبر ترین و فعالترین مجموعه های فعال در زمینه تولید جوجه های گوشتی باکیفیت و نیز فعالیت بسیار گسترده در زمینه  تامین جوجه های یک روزه سالم  وبا کیفیت  معرفی نماید همچنین این مجموعه از بزرگترین و معتبر ترین واردکنندگان افزودنی ها و مواد اولیه با کیفیت، مورد استفاده در صنعت طیور بر طبق قوانین سازمان دامپزشکی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کارخانه و مجموعه اصلی و مادر شرکت ما تحت عنوان گروه تولیدی بهپرور در سال۱۹۹۳ میلادی پایه ریزی شده و به سرعت فعالیتهای خود را در صنایع مرتبط با طیور همراستا و همسو با قوانین سازمان دامپزشکی ایران، در تمام ایران توسعه داده است ما همکنون در حال توسعه فعالیتهای خود در زمینه ایجاد یک منبع اصلی و مهم در زمینه تامین واکسنها،افزودنی های  و مکمل های غذایی و محلولهای شوینده هستیم.

VADN(شرکت والا اندیشان داروی ناب) در سال۲۰۰۸ میلادی تاسیس شد و بعداز توسعه اولیه دو ساله هم اکنون یکی از عرضه کنندگان اصلی و مهم واکسن،اسیدهای آمینه،افزودنی های غذایی  و مکملها و محلولهای بهداشتی به بازار ایران است.

شرکت ما سالیانه درحدود۲۰۰۰۰۰ لیتر ضدعفونی کننده،۵۰۰-۱۰۰۰ تن ار مکمل های افزودنی برای مصرف در فارمهای تحت تملک خود و نیز در حدود۵۰ میلیون قطعه از جوجه های گوشتی یک روزه  در ۲۰ فارم پرورشی تحت تملک و مدیریت خود را وارد می کند.

ملاحظات تجاری ومالی

تحقیقات در زمینه بازاریابی واستراتژی مناسب بازاریابی از مهمترین ابزارهای موفقیت در این صنعت می باشد و این شرکت توانسته است با یک طرح و برنامه منسجم و موفق به موفقیت و پیشرفت خوبی برسد بطوریکه میزان سود خالص با احتساب کسر مالیات تا سال۲۰۱۱ در حدود یک میلیون دلار بوده است و این منعکس کننده این واقعیت است که این شرکت در سال۲۰۱۰ درحدود۵۰% در زمینه تجارت رشد داشته است.

معاملات این شرکت به دو روش نقدی و پیش فروش می باشد.

هدف:

تشکیل بزرگترین و منسجم ترین گروه فعال در زمینه طیور و صنایع غذایی وابسته در ایران

نتایج:

هیچگونه محدودیتی در واردات وجود ندارد.سابقه خوب و زمینه مناسب و خوب تنایج فعالیتهای ما و گروه علمی تحقیقاتی مناسب گروه ما بازار بسیار خوبی را برای محصولا ت ما فراهم ساخته است.

کلیدهای موفقیت:

  • ما معتقدیم که مهمترین عوامل موفقیت ما عبارتند از:
  • وجود محیطی مناسب با کار تیمی مثبت
  • چاشنی مدیریت تیمی
  • اعتبار خوب در صنعت طیور ایران
  • وجود تجربه موثر وطولانی در ارائه منابع جدید به بازار

ما یقینا ریسکها و خطر عوامل آسیب رسان را بوسیله عوامل زیر کاهش داده ایم:

ابقای مدیریت بازاریابی و فروش مناسب و کارا

  • ایجاد انگیزه در تیم فروش با دادن پاداش در مقابل گرفتن سفارش خرید
  • استفاده از شیوه های موفقیت امیز و در ضمن استفاده از یک روش تجارتی ثابت وموفق.